Ehitusplatsi digitaliseerimise pakett

KUIDAS Pakett TÖÖTAB?

Miks valida pakett?

Digitaliseerimine on vastus Sinu muredele.

Vastutad töö sujuvuse eest ehitusplatsil? Soovid kontrollida tehtud töid? Soovid märkida objekte ehitusplatsile? Soovid 3D ülevaadet oma ehitusplatsist?

RTK Droon, GNSS jaam ning SiteView tarkvara on komplekt, mis võimaldab muuta Sinu vastutusrikka töö kordades agiilsemaks ning kiiremaks.

Mida pakett sisaldab?

 • Paketis sisalduv Phantom 4 RTK droon võimaldab teostada cm täpsusega aeromõõdistuse sinu ehitusplatsist. Aeromõõdistuse andmeid on võimalik kasutada erinevateks otstarveteks: tööde planeerimiseks/kontrollimiseks, mahuarvutusteks, DEM mudelite koostamiseks, teostusmudelite loomiseks jne.
 • Sokkia GCX3 mobiilne GNSS jaam annab sulle paindlikuse. Võimalik on kontrollida maapinnal tehtud töid, märkida projektseid jooniseid ja mudeleid otse platsile. 
 • Seadmeid on võimalik osta, kui ka rentida.

SiteView on objektijuhi parim sõber. SiteView võimaldab kuvada ühes keskkonnas erinevaid sorti andmeid, teha kontrollmõõdistusi, mõõta erinevaid vahemaid, võrrelda tegelikust projektiga ning kalkuleerida mahtusid. Jälgida projekti edenemist ja omada kogu platsil toimuvast ülevaadet mitmes seadmes samaaegselt, mitmel objektil korraga. Andmed voolavad seadmetest sujuvalt SiteViewsse ja vastupidi. 

Loe SiteView kohta lähemalt siit.

 • Aitame seadmete konfigureerimisega. Õpetame kasutama nii drooni, kui ka GNSS seadet. Tutvustame SiteView tarkvara toimimist ning võimalusi.
 • Tehniline tugi on vaid ühe telefonikõne kaugusel. Abistame kõikides probleemides ning küsimustes. 

VÕTA ÜHENDUST

  Võta meiega ühendust. Kaardistame koos võimalused Sinu ehitusplatsi digitaliseerimiseks.

  Ei, me pole müügimehed. Oleme grupp inimesi, kes usub paremasse tulevikku. Tulevikku, mis on täpsem, usaldusväärsem ja paindlikum. Usume, et meie tooted ja teenused muudavad antud tuleviku reaalsuseks. 

  Pane ennast antud vormi läbi kirja ning kaardistame koos võimalused sinu ehitusplatsi digitaliseerimiseks.