Aeromõõdistamine

Pakume laias valikus kõrgtehnoloogilisi mõõdistamisteenuseid, kasutades selleks erinevaid droone.

Küsi lisa

Mis on aeromõõdistamine:

Pakume laias valikus kõrgtehnoloogilisi mõõdistamisteenuseid, kasutades selleks erinevaid droone. Tänu meie ulatuslikule kogemusele oleme võimelised lennutama ja mõõdistama alasid 60 ruutkilomeetrit ja suuremaid. Allpool saate tutvuda meie pakutavate mõõdistamismeetoditega ning nende spetsiifika ja eelistega.

Mida meie pakume:

Pakume laia valikut aeromõõdistamise teenuseid tulenevalt eesmärgist, täpsuse ja detailsuse vajadusest. Tulemuseks on punktipilv, fotod, ortofoto, kõrgusmudel, soojus- või multispektraalne info.

Mida meie teeme:

Vastavalt tulemusest saame arvutada mahtusid, jälgida ehituse progressi, kontrollida situatsiooni, koostada joonised ja mudeleid ehk siis võimalusi on palju. Võta ühendust ja uuri lhemalt, kas ja kuidas saame sind täpsemalt aidata.

DJI M300 RTK

Milleks see info?

  • Täpsus ja usaldusväärsus: Meie kaasaegsed seadmed ja tarkvara tagavad, et teie projektidesse jõuab ainult parim kvaliteet.
  • Paindlikkus: Olgu selleks suured maastikud või keerukad siseruumid, oleme valmis vastama teie vajadustele.
  • Kiirus: Tänu tipptasemel tehnoloogiale suudame andmeid koguda kiiresti ja efektiivselt, vähendades teie projekti kogukestvust.
  • Värvus: Oluline on teada,et punktipilv võib olla nii värviline kui mustvalge. Värvid iseloomustavad tegeliku tekstuuri värvi ja on visuaalse, kuid ei muuda geomeetrilist täpsust.

Aeromõõdistamine

Aeromõõdistamisi teostatakse nii fotogramm-meetriliselt kui LiDAR mõõdistusega. LiDAR mõõdistus annab kõige suurema eelise kõrghaljastusega kohtades, mis võimaldab rohkem maapinna infot saada. Paremad ja detailsemad ortofotod ja võrkmudelid võimaldab fotogramm-meetriline mõõdistamine.

Küsi lisa